Kategorie
Wanny

Miska do kąpieli dla dorosłych – „ekologiczna wanna”

Miska do kąpieli dla dorosłych – to brzmi nieco dziwnie, prawda? Jednak za takimi decyzjami i zakupami stoi najczęściej postawa proekologiczna, lub co tu dużo mówić, chęć zaoszczędzenia na wodzie, a duża miska plastikowa do kąpieli dla dorosłych może w tym naprawdę bardzo mocno pomóc.

Duża miska do kąpieli dla dorosłych. Skąd taka moda?

Wg nas, ta dość młoda moda na tego typu produkty, wynika w dużej mierze z chęci oszczędzenia na codziennym zużyciu wody. Poświęciliśmy temu zagadnieniu osoby artykuł Sposoby na oszczędzanie wody

Duża miska do kąpieli dla dorosłych jest mimo wszystko nadal mniejsza od standardowej, domowej wanny, a jak wiemy, choć małe wanny,  choć są coraz częściej rozważane przez Polaków, to na dobre jeszcze nie „zadomowiły się” w polskich łazienkach.

Duża miska plastikowa do kąpieli dla dorosłych. Gdy jedziesz na działkę

Nie wykluczone, że zwiększony popyt na duże plastikowe miednice do kąpieli dla dorosłych wynika z faktu, że latem coraz więcej osób mając możliwość pracy zdalnej, spędza czas poza miastem. Czy w tej sytuacji postawienie miski w ogrodzie i wypełnienie jej wodą nie jest świetnym pomysłem, by w tak pięknych okolicznościach przyrody zażyć orzeźwiającej kąpieli?

Dodatkowo taką miskę do ogrodu, można postawić w nim również z myślą o zabawach dzieci.

Głębokość takich misek nie jest duża, co zapewnia względne bezpieczeństwo. Oczywiście małych dzieci podczas zabaw w wodzie nie powinno się spuszczać z oczu nawet na sekundę. O tym pamiętajmy.

Miednica pod prysznic lub miednica do wanny

Miednica pod prysznic (1)

W zamierzchłych czasach bardziej popularnym słowem używanym w tym kontekście było słowo miednica. Analogicznie więc miednica pod prysznic, czy miednica do wanny, to z grubsza to samo, choć przyznać też trzeba, że w przeszłości miednice były robione przez bardzo długi okres tylko z blachy, więc słowo to (miednica), szczególnie u osób reprezentujących starsze roczniki, wywołuje skojarzenia właśnie z metalowymi, blaszanymi miednicami.